TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.10.2015, Në orën: 21:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1272 herë

Titulli : Samsung Galaxy S4 I9505

Çmimi : 170 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shes samsung galaxy s4 original nga ch.ne gjendje perfekte pune .
baterin e re gold.pa asnje defekt punon shum mir dhe i shpejt .
vjen me adapter original dhe fatroll.shum i rujtun..
Per telefon garantoj kush do qe e merr.
bej edhe ndrrim .
per info:
viber : +386 49 333 057
dhe 045 475 757
pres bleres serioz

SHPALLJET TJERA