TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.10.2015, Në orën: 00:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1472 herë

Titulli : Smart 1.0 TURBO

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Smart For Two

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 75,000

Motori (kubik) : 1000

Viti : 2008

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player

Përshkrimi

Smart 1.0 turbo , 62 kw - 84 ps. Posedon klim, abs, cabriolet, automatik-tiptronik dhe nderruesin e shpejtesive ne timon. Me liber te servisit , viti i prodhimit ne fund te 2008. Nr i tel 045688808.

SHPALLJET TJERA