TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.10.2015, Në orën: 02:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1740 herë

Titulli : BMW X6 3,5 X-drive

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 3500

Viti : 2010

Përshkrimi

BMW X6 3,5 X-drive viti 2010, senzora parkingu, kamera mrapa dhe ne pasqyre, perde mrapa, shiber, shpejtesi ne vollon, navigacion etj. vetura eshte me dy qelsa si dhe ka liber te servisit
+377 44 150 000

SHPALLJET TJERA