TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.10.2015, Në orën: 02:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1594 herë

Titulli : Shes Mercedes & Golf V

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2005

Përshkrimi

Mercedes E320-- AVANGARD,Viti prodhimit 2005, RKS 1 vit, automatik-tiptronik, Gjamat elektronik, Komanda ne Vollon, DVD, NAVIGACION, Shiber, Sensora para dhe mbrapa, Kuk automatike, Karrikat me nxemje, Fellne 16 original te Avangardit, Goma te sapo ngjitura te Dimrit 225/16/56, e shum e shum sene te tjera... Me një fjal TIPTOP. Esht i ruajtur si jasht ashtu edhe brenda.
Shes Golf V , 2005, 1.9 tdi ,Pa dogan i ardhun nga gjermnaija , me fellne 16 , 3 qelsa , manual , 222 mij kalume ,kuk tërheqse, e shum sene te tjera per informacion044 / 681 / 926044 / 250 / 698
+37744681926

SHPALLJET TJERA