TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.10.2015, Në orën: 08:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1395 herë

Titulli : Shitet Banesa Dupleks me oborr ne lagjen Kalabria,Prishtine

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 129.1m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 2

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Shitet banesa duplex 129.1m2, me oborr ne bllokun 2, ne lagjen Kalabria,Prishtine
Banesa eshte ndertuar me materiale te standardizuara dhe te veqanta.
Kompleksi banesor përbëhet prej katër godinave ku çdo gjë e ke afër, me qasje direkte në arterien kryesore të rrugëve që lidhin Prishtinën me qendrën dhe qytetet tjera. Kompleksi banesor “ILIAN” është i vetmi kompleks që i dedikohet vetem jetës familjare me të gjitha hapësirat e veta, ku qetësia dhe privatësia e banorëve është në rend të parë. Pamja nga dritarja ofron pamjen e bukur të oborreve dhe gjelbërimit që e rrethon këtë kompleks. Duplexi perfundon ne fund te majit 2016.
Banesa duplex ka kete renditje hapsirash:
Etazha e pare:
- qëndrimi ditor, galeria, kuzhina dhe tryezaria, dhoma e gjumit, korridori, banjoja dhe ballkoni.
Etazha e dyte:
- qëndrimi ditor, galeria, tri dhoma të gjumit dhe banjoja.
-Dupleks ka oborr ne perimeter te shtrirjes se baneses.
Qmimi 950 euro per m2, qmimi i diskutushem.

SHPALLJET TJERA