TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.10.2015, Në orën: 21:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 644 herë

Titulli : Shes Ford Mondeo 1.8 Benzin , Viti i prodhimit 08/2006

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Ford Mondeo

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes Ford Mondeo 1.8 Benzin , Viti i prodhimit 08/2006 , Ngjyr e bardhe metalike , I pa regjistruar , Te kaluara 211.000 km , Vetura posedon :
- Klim (funksionale)
- ESP , ABS , AirBag
- Xhama dhe Pasqyre elektronike
- Mbyllje qendrore
- Komanda n'timon
- 2 qelsa
- Interier te ruajtur
- Cd-Radio
... Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme
Info : 044/669-607 dhe 049/344-020
Viber:+37744669607
-Mundesi nderrimi

SHPALLJET TJERA