TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.10.2015, Në orën: 19:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1301 herë

Titulli : BMW 530 XD

Çmimi : 14,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Tiptronik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 255,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shitet BMW 530xd. Viti i prodhimit eshte 2008 modeli i makines Facelift.
Makina eshte e paisur me pakete te plote.
Makina ka 255.000 km te kaluara e regjistruar ne tabela KS me sigurim deri ne Qershor 2016.
Eshte ne gjendje shume te mire si ne motorr ashtu edhe ne karoceri, eshte servisuar vetem ne servisin e autorizuar BMW ne Peje.
Makina vjen me goma dimri te perdorura vetem nje sezon si dhe rrota aliazh "Fellne Alumini" shtese.

SHPALLJET TJERA