TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.10.2015, Në orën: 19:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2040 herë

Titulli : BMW GT 530 DIZEL VITI 2010

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW GT

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 156,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2010

Përshkrimi

shes BMW GT 530 dizel viti i prodhimit 2010 automatik tiptronik posedon : novigacion , tempomat , bordkompjuter , interjerin e lekures , karriga elektronike , karrigat me nxemje , senzor parkimi para dhe mrapa , kamer parkimi , fellne te aliminit , goma te reja , drita xenon , bixenon , ne gjendje teknike shum shum te mir , i regjistruar ne rks perher te parë , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 045883888

SHPALLJET TJERA