TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.10.2015, Në orën: 19:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1330 herë

Titulli : iPhone 6 16gb GOLD

Çmimi : 510 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shesh iphone 6 gold 16gb ios 9.0.2 shum i rujtun , asnje grrith , ka folien nga xhami dhe nji mbrojtse tgumes t'holl + adapter kabell... Tel&viber : 049-333-683 FOTOT ORIGJINALE

SHPALLJET TJERA