TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.10.2015, Në orën: 20:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2353 herë

Titulli : Shitet Shtepia Moderne ne Mat

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 310m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 4

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shitet Shtepia ne MatShtepia gjindet afer stacionit autubusaveSiperfaqja 310 m2 me 3 ari vend, shume moderne dhe te kompletuar. Lagja eshte me infrastrukture komplete.
Shtepia eshte B+P+1 dhe e banueshme.Ne total ka:(bodrumi)-dy garazha, shpajz te madh, kendi kalldase, lavanteri,
(kati 1-perdhes)sallon te madh, kuzhine te madhe te ndare nga salloni +ballkon, dhome gjumi me banjo, wc per musafire,(kati 2)nje master bedroom me banjo te integruar +jakuzi, ballkon pamje panoramike, 3 dhoma standarde gjumi, banjo.Pronari ben ndrrim me banesa ne lagjen Mati, rruga B ose Breg Diellit- Shtepia e dizajnuar dhe ndertuar nen mbikqyrje te arkitektit, statika e shtepise mundeson/lejon/e projektuar edhe per dy kate shtese.- Pllakat e kateve jane masive qe dmth lejon nderhyrje/ndryshim te mureve kurdo e sipas deshires pa cenuar statiken e shtepise. Bodrumi i shtepise eshte komplet beton.- Shtepia ka nxemje qendrore (dru e qymyr) ndersa poashtu eshte mundesia e gatshme per te vendosur ngrohjen me rryme (vetem duhet lidhet)- Uje 24 or, plus pusi per ujitje, rezervuari 1000 litra bashke me pompe.-Shtepia ka privatesi mese te mjaftueshme ne raport me fqinjet, pamja panoramike pasi qe nuk pengohet nga ndertimet/shtepite per rreth- Vazhdimi i ndertimit te rruges B deri ne lagje e ofron lokacionin 2 minuta larg nga Bregu Diellit- Ne distance ecje ne kembe 1 deri 7 minuta : stacioni autobuseve, qerdhe e femijeve, xhamia, ambulanca, shkolla filloreÇmimi me mareveshjeAgjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com

SHPALLJET TJERA