TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.10.2015, Në orën: 01:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 608 herë

Titulli : Invertor Tripp-Lite dhe 2 bateri industriale

Çmimi : 1,100 €

Kategoria : Pajisje Shtëpiake

Përshkrimi : Shitet invertor Tripp-lite 2400w 24 V dhe dy bateri industriale te mbyllura hermetikisht 200Amp/h 12V. Te gjitha te paperdorura.

Invertori ka:
-Fuqia dalese:2400W
-Rregullim automatik i tensionit(AVR) ne 230V +/-5%
-Lidhje ne sistemin elektrik
-Mbrojtje nga mbingarkesa
-Koha e transferimit 20ms
-Minimumi i baterive te nevojshme: 2

SHPALLJET TJERA