TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.10.2015, Në orën: 01:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 450 herë

Titulli : FRIZ

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Artikuj Tjerë

Përshkrimi : GJATESI 7.5m
GJERSIA 2.5m
NALTESI 2.2m

Motorin THERMOKING

e renovuar dhe e servisuar teresisht

temperatura +25 dhe -25

SHPALLJET TJERA