TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.10.2015, Në orën: 01:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 565 herë

Titulli : Shes kitaren elektrike Godin LGXT AA

Çmimi : 1,100 €

Kategoria : Instrumente Muzikore

Përshkrimi : Shitet gitarja elektrike Godin LGXT AA ne gjendje komplet te rregullt .
Kjo gitare i ka 3 inputa qe do te thote se munt te perdoret si gitare elektrike si gitare akustike me piezo system dhe si sint me procesorat Roland GR series. Cmimi i gitares eshte 1100 euro dhe eshte cmim shume i volitshem ne krahasim me cmimet e ksaj gitare qe ne Europe sillen rreth 1700 - 1900 euro.Te interesuarit munden me kontaktu ne email ose ne nurmin e telefonit
044/786-908
P.S. nuk jam i interesum me bo ndrrime .

Ketu mundeni me shiqu nje demonstrim ke ketij instrumenti :

www.youtube.com/watch?v=lGAKQA0AhEk

SHPALLJET TJERA