TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.10.2015, Në orën: 01:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 907 herë

Titulli : Mulli 2 cop

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Pajisje & Gjera Bujqësore

Përshkrimi : Shitet mulliri per bluarje dhe pergaditje te koncentratit ballgurit etj me kapacitet 500 kg ne gjendje shum te mir.
Shitet mulliri per bluarje per buke misri gruri ballgur etj i ri i paperdorur

SHPALLJET TJERA