TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.10.2015, Në orën: 02:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1224 herë

Titulli : Citroen C3 1.4 hdi -2004 me dogan te paguar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 181,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2004

Përshkrimi

-Citroen C3 1.4 Hdi dizell-Vetura eshte e DOGANUAR ne emer te autosallonit kontrata e shitblerjes behet menjeher,dhe ju mbetet homologimi dhe sigurimi i vetures....-Viti i prodhimit 2004,

-Motorri 1.4 Hdi dizell

-1398 kubik,

-50kw-68ps,
-Hargjimet e vetures

-Vozitja e kombinuar: 4.2 litra / 100 km

-Vozitja ne rruge te hapur: 3.8 litra / 100 km

-Vozitja ne qytet 5.1 litra / 100 km
-Gjatesia e vetures: 3850 mm

-Gjersia e vetures: 1667 mm

-Bagazhi i vetures: 305 litra
-Ndrruesi i shpejtesive manual 5 shpejtesi + rikverci,

-Ngjyre e zeze metalike ,,

-5 dyer ,

-5 ulese

-Paketi i paisjeve njeri nder me te avansuarit tek ky model i citroenit C3,

-Tempomat-rregullator shpejtesie,,

-Kompjuter bord

-Klime funksionale digjitale,

-instrument tabela digjitale,

-ABS,

-ASR,

-Mbyllje qendrore ,

-Xhamat e pare me rryme ,

-Xhamat color fabrikisht ,

-Palimi i pasqyreve ne menyre elektronike,

-Sensor i gomave,

-CD player origjinal me komanda ne timon,

-Drita te mjegulles,

-Timoni multifunksional i levizeshem

-Ulese multifunksionale levizese,

-llajsne crom

-Uleset shume te ruajtura pos me kan te reja ,

-Mbeshtetese te dores,

-6 air bega,

-Guma shume te mira ......
-Gjendja e vetures eshte EKSTRA fenomenale si ne interier te mbrendshem ashtu dhe te jashtem ,karroseri ,motorr ,trapa ,ndrrues shpejtesie ,nuk ka nevoj qe te investohet ne te asnje cent perveq naftes ,
-Veture shume praktike me hargjime te vogla si ne rruge lokale ashtu dhe ne rruge magjistrale ku ne qytet shpenzon vetem 5.1 litra ne 100 km ndersa ne rruge te hapur vetem 3.8 litra ne 100 km....
-Veturen mund ta shiqoni-provoni-testoni ne qdo kohe.

SHPALLJET TJERA