TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.10.2015, Në orën: 17:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2387 herë

Titulli : Audi A8 - Full Extra

Çmimi : 7,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A8

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 4000

Viti : 2003

Përshkrimi

Audi A8, 2003 audi a8 4.0 S-line Klimatronik 4 zonale, ulset lekur te bojhimt, 4 ulset elektrike dhe memory, ulset e para me ngrohje dhe me ftofje + masazh, ulset e mbrapa me ngrohje, timonin sport, ulset sport, dritat Xenon plus(full LED), LED para dhe mbrapa, i hapur lart SHIBER, AUTOMATIK 8 SHPEJSI + shpejsit ne timon F1, senzorat e parkingut para dhe mbrapa + KAMERA, navigacion GPS TV HD, radio cd, , tempomat, airbag, abs, esp, fellne 19 . kur te vozitish trapi i pare i ngritet me lart kurse i mbrapi ulet ma posht audia ngritet ne 4 nivele-shkalle po ashtu edhe ulet ne 4 nivele-shkalle poshte ,dora e pare qe e voziti une eshte direkt prej fabrike e kam mar une audimund edhe ta pervoni knaqesia eshte e juaja besoj se kur te vozitesh audin ke me kani knaqur ne pergjethsi qka ka te bej me veturen eshte automat,,,,,,, FULL OPSIONE..vetura nuk eshte shume e perdorur me shume ka qendru ne garazh. mund te kontakton ne 049361403

SHPALLJET TJERA