TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.10.2015, Në orën: 17:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 418 herë

Titulli : MOLER PROFESIONISTË 0.50 m²

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shërbime Profesionale

Përshkrimi : OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DHE PUNËT KRYHEN SHPEJT DHE MIR KEMI PËRVOJ PUNE MBI 20 VJET NUK BËJM PIKJEN E DYSHEMES APO TE GJË SENDEV TJERA NUK KENI NEVOJ TË LESHONI BANESËN APO TË LARGONI MOBILET NGA BANESA TË GJITHA I MBULOJM DHE NUK KAN MUNCI MU PIK KSHTU QË NUK KA MBETUR GJË TJETËR VETËM TË NA LAJMRONI DHE BANESA APO SHTËPIJA JUAJ DO TË NGJYROSËT SHPEJT MIR DHE LIR . JU MIRPRET STAFI I ARTI MOLER

SHPALLJET TJERA