TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.10.2015, Në orën: 17:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 755 herë

Titulli : 10LLaptop Nga Gjermania T Rii| Dual Core | Core i3/i5/i7 Me Garancion-Leternjoftim!

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Laptop

Përshkrimi : Shes 10 Llaptopa Nga gjermania...

Jan Shum pak te perdorur, Thuajse krejt te ri....

Ne gjendje perfekte te rregullt

Punojn shum mire dhe Shpejt...

Me Adaptera Personal te laptopve... orgjinal... secili

Diasa jan shitur!1.Lloptopi model LENOVO T420S

4Gb Ram ddr3

320Gb HDD Sata

Ekran 15,6 inch HD

Kamer/mikrofon

Porta Si... Usb 3,0/ LaI/ VGA/ Usb etj etj

Lloptopi punon shum shpejt dhe nuk nxehet...

Perballon programet me te rendat...si Autochat, archicad etj etj

Adapter Origjinal... bateria 2ore - 3

2, LLoptopi osht model Lenovo X201 Tablet

Ekranin Me TouchScreen...i punon shum mir

4Gb Ram ddr3

320Gb HDD Sata

Kamer/mikrofon

Porta Si... Usb 3,0/ LaI/ VGA/ Usb etj etj

Lloptopi punon shum shpejt dhe nuk

bateria 2ore - 3 ore3,LLoptop Toshiba Shum i fort Extrem

Performancat e Lloptopit jan keto:

Ekranin 15.6 inch HD/lcd+led kamer+migrofon

Procesorin Core i5 3-rd Gen 2.53 Ghz (4 Cpu) type 64 bite

8Gb Ram Memory dr3

128Gb Hardisk SSD

posedon 2 Kartela Grafike

Nividia Geforce GT 330M 1Gb Dedicated

dhe Intel HD Graphic Shared i shkon deri 5GB

Posedon keto porta si:

Hdmi + Esata per hdd te jashtem + Vga + usb + lan.. etj

ka edhe disa opsione me TOUCHSCREEN per wifi audio etj

Sistemin e Zanin Harman/kardon Double

dizajn Grafik autocad etj

Bateria e mban 2or e 305 : Hp Core i5

6Gb Ram

500Gb HDD SATA

Grafik 1Gb Dedicated

ekran 15,6inch HD

Porta si / Lan/ Vga/ usb 3.0/ HDMI/ eSata per hardisk te jashtem etj etj

kamer/mikrofon

bateria 2-3 Or

Adapter origjinal etj

6. Asus Dual Core

4Gb Ram ddr3

320Gb HDD

bateria 2or e 30min..

Kamer/mikrofon hdmi me lidh me tv

Porta si Usb/ HDMI/ Lan / Vga Etj etj

adapter

7. Lloptop Acer Core i3...

4Gb Ram

320 gb hdd Sata

HDMI Lan/ Kamer /mikrofon

. VGa Usb 3,0 etj etj

Adapter origjinal

Ekran 15,6 inch HD

etj

TE gjth llaptopet i jap me garancion-Leternjoftim...

Per Me shum info rreth Laptopve kontakt Tel : 045 260 284 (Viber)

Vrejte Pres Vetem Bleres Serioz!

SHPALLJET TJERA