TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.10.2015, Në orën: 01:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1368 herë

Titulli : VW GOLF 7 1.6 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 113,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2013

Përshkrimi

Shitet golf 7 1.6 tdi i sapo doganuar dhe regjistruar 1 vit regjistrim 113.000 km te garantuara.
nr kontaktues : 044 132 805, 049 112 010

SHPALLJET TJERA