TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.10.2015, Në orën: 01:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2677 herë

Titulli : GOLF 3 TURBO DIESEL 1.9 RKS 20*07*2017

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 189,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1992

Përshkrimi

GOLF 3 TURBO DIESEL 1.9 FABRIKISHT
RKS DERI ME 20*07*2017
VITI I PRODHIMIT 25*08*1992
4 DYER
SERVO
CENTRAL
ALARM
I PASTER BRENDA DHE JASHT
VLEN T CEKET SE VETURA NUK ESHTE HIPOTEKE PERKTHIMI BEHET BRENDA 1 ORE
PER INFO PREJ ORES 13 : 00 - 22 : 00
SMS MOS DERGO
044 316 677

SHPALLJET TJERA