TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.10.2015, Në orën: 01:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1520 herë

Titulli : TOURAN 1.9 TDI ME 6 SHPEJTESI I GJERMANIS PADOGANE

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 195,634

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

TOURAN I ARDHUR NGA GJERMANIA PA DOGANE

TDI 1.9 ME 6 SHPEJTESI

KLIMA AC

7 ULSE

ULSE ME NXEMJE

TEMPOMAT

BORD KOMPJUTER

AIRBAG

DRITARE ELEKTRONIKE

PASQYRE ELEKTRONIKE + ME NXEMJE

ESP

FELLNE SHUM TE MIRA ME GOMA TE REJA 18

FRIGORIFER PER PIJE

PSHTETSE TE DORES

SHUM I PASTER BRENDA DHE JASHT

SMS MOS DERGO

044 346 024

SHPALLJET TJERA