TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.10.2015, Në orën: 01:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1487 herë

Titulli : Mini cooper S GP

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mini Cooper

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 122,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2007

Përshkrimi

Mini cooper s GP r56, motorsport limited edition eshte gjenerata e re dallon si nga pamja e jashtme dhe mbrenda, i ardhur nga Zvicrra i doganuar, full ekstra posedon fabrikisht: xenon, dvd, karrika me nxemje, senzor parkingu, senzor shiu, lekure , komanda ne timon, tempomat, ndrrimin e ngyrave te dritave te interierit ka ndamas vendin per cd player dhe dvd player,sistemin Auto Hold On(vetura ndalet nuk shkon mbrapa ne perpjetez) te gjitha fabrikisht dhe i ka te gjitha me liber servisi te gjitha me garancion, seria 2007-2014(29.12.2006). Gjithashtu ka dy par goma te reja , te veres 18 coll dhe te dimrit 16 coll shihen ne foto.Ju lutem sms-at nuk i kthej.

SHPALLJET TJERA