TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 12.10.2015, Në orën: 22:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1303 herë

Titulli : vw passat 3c

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 185,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Shes passat 3c 2.0 tdi 140 ps
Viti 2005
Manual 6 shpejtesi
I sa po ardhur nga gjermania
Nuk ka dogan
posedon sensor parkimi para dhe mbrama
Navigacion
6 cd
Perde elektronike gjamit mbrapa
Nxemeje ne ulse
Sensor shiu

SHPALLJET TJERA