TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.10.2015, Në orën: 01:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1709 herë

Titulli : Audi A6 Full Ekstra

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Audin A6 Full ekstra , 3.0 diesel, 4x4, ne gjendje shum te mire , e servisuar, me zingjir te nderruar, lekure e zez , fellnet origjinale te Audis , fellne rezerv me goma dimri. Mund te ndizet me qeles dhe me buton, ka cenzor ne kater dyer, i regjistruar ne targa kosovare me 10 muaj regjistrim. Navigacion te madh , Klim tronik, Pres bleres serioz.

SHPALLJET TJERA