TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.10.2015, Në orën: 01:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1152 herë

Titulli : BANESE ME QERA AFER SHTEPIES SE PLEQVE

Çmimi : 400 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 120m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Ekstra : Garazh, Ballkon

Përshkrimi : Leshoj me qera banesen ne Qender te Qytetit me saktesishte afer Shtepies se Pleqve. Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :sallon me kuzhine

tri dhoma gjumi

koridor

2 terasa

banjo

wc
Oferta vlen vetem per nderkombetarOfertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate

Kontakti nga ora 09:00 - 20:00

mob: 044 968 171

049 838 866

e-mail: bledi-estate@hotmail.com

viber: +38649 838 866

SHPALLJET TJERA