TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.10.2015, Në orën: 02:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1624 herë

Titulli : SHTEPIA ME DY HYMJE NE KALABRI

Çmimi : 200,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 440m2

Dhoma Gjumi : 7

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Përshkrimi : SHITET SHTEPIA NE KALABRI-ISH EMSHIR , SHTEPIA ESHTE 3 KATESHE DHE KA DY HYMJEshtepia ka 440 m2 ,

Viber +377 (44) 300-072 ,

049/139-136.
GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB

Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
AGJENSIONI DRENI PRISHTINE

SHPALLJET TJERA