TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.10.2015, Në orën: 02:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1482 herë

Titulli : Golf 4 1.9 TDI (DI) tkuqe 2001 shes ose nderroj

Çmimi : 5,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Golf 4 1.9 TDI (DI) tkuqe.

Shes ose nderroj me ndonje vetur automatik me te shtrejt.

Ngjyr e zez metalike

4 dyer fellne me goma te mira+ gomat tjera rezerv,

Radio me CD,AUX,USB,FM.

Senzor parkingu mbrapa digital me largsi mbates,

Vullonin 3 levizes posht lart,

karriga me nxemje, bord kompjuter,

Mbyllje qendrore me 2 qelsa,

Servisat e kryer me rregull me liber servisi rrypin e ndrrum, kilometrat e sakta,

Ka edhe 8 muaj regjistrim,

Hargjime extra te vogla 4.3 magjistrale,6.5 lokal,

Vetura per momentin osht komplet ne rregull dhe e servisuar nuk ka nevoj as 1cent investim ne të.

SHPALLJET TJERA