TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.10.2015, Në orën: 17:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1823 herë

Titulli : Audi A3 dizel 2.0 me tabela rks

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Argjendtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Përshkrimi

Audi A3 dizel 2.0 manuel viti 24.12.2010 me tabela rks dhe rexhsitrim 1 vit plot ne gjendje prefekte...
Mundsi Ndrrimi..
TEL: 045-586-151

SHPALLJET TJERA