TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.10.2015, Në orën: 17:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1662 herë

Titulli : FIAT 500 1.2 Benzin

Çmimi : 6,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat 500

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 95,000

Motori (kubik) : 1200

Viti : 2008

Përshkrimi

FIAT 500 - Viti 10.2008 1.2 Benzin

RKS i regjistruar deri më 18 Mars 2016.

Vetura ka edhe librat e servisit ku garanton kilometrat e kaluara 94600 KM.

Set Rrypi dhembezor dhe pompa e ujit e ndrruar me 16.09.2014 ne km 94600

E garantuar per 80000 KM ose 2 vite.Opcionet -KlimaTronic,Radio CD Player , Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Rregullim shpejtesie (Tempomat), Bluetooth, Panoram, Kontroll Tractioni, Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, 2 qelesa etj.


Cmimi - 6900 Euro kurse me ndrrim 7500 Euro

Informata me te hollesishme Tel. 044116869Te gjitha Veturat tona jan te importuara nga Zvicrra dhe kan garancion ne Kilometrat e kaluara...

Rehatia juaj, Knaqesija jone- Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI..Te gjitha veturat nga Auto Joni ne Facebook ; https://www.facebook.com/AutosallonJONI/photos_albums

SHPALLJET TJERA