TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.10.2015, Në orën: 04:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2215 herë

Titulli : Audi a6 3.0 TDI sline quattro

Çmimi : 7,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,500

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Audi A6 avant 3.o TDI eshte quattro dhe sline, sa e kam pru nga Zvicrra eshte ne gjendje perfekte. Posedon edhe gomat e dimrit 16 coll te reja, dhe keto gomat 18 coll te sLine te reja. Eshte i pa doganuar.

SHPALLJET TJERA