TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.10.2015, Në orën: 04:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1494 herë

Titulli : Vw Golf 4 1.9 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 221,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Auto Salloni Florenti
Shes Shitet
VW GOLF 4
1.9 TDI -
Manuel 5 Shpejtesi
Klim-tronic
Abs
Esp
Airbag
Sahat Kromi
Cd-player
Board Computer
Fellne dhe Goma Tveres
Viti 2002
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : Hirit e Metalike
CCM : 1896
KW : 74
Vetura posedon 1 qeles
Km : 221.000
Vetura Eshte vetem me doganen e paguar
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti - Vushtrri
Kontakti : 045 806 805 dhe Viber +377 44 845 548
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 21:00

SHPALLJET TJERA