TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.10.2015, Në orën: 10:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 578 herë

Titulli : Garasionere me Qera ne lagjen bregu i dillit te banesat e hinta kati perdhes.

Çmimi : 160 €

Kategoria : Qera: Banesa

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Përshkrimi : Garasionere me Qera ne lagjen bregu i dillit te banesat e hinta kati perdhes.
-Kuzhin
-Dhom te fjetjes
Qmimi 160 euro
Tel:(Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
(Viber)
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX

SHPALLJET TJERA