TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.10.2015, Në orën: 11:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 385 herë

Titulli : Garasionere me Qera ne lagjen bregu i dillit te banesat e hinta kati perdhes.

Çmimi : 160 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 35m2

Përshkrimi : Garasionere me Qera ne lagjen bregu i dillit te banesat e hinta kati perdhes.
-Kuzhin
-Dhom te fjetjes
Qmimi 160 euro
Tel:(Viber)+377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222

E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX

SHPALLJET TJERA