TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.10.2015, Në orën: 22:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 802 herë

Titulli : Dyer & Dritare PVC

Çmimi : 107 €

Kategoria : Ndërtim

Përshkrimi : KIP Dyer dhe Dritare Profil Gjerman VEKA pridhim me standarde europiane Minergie Standard me Ug vlera 0.7 dhe 32 dB te testuara. Ne masa dhe lloi te ndryshme

Me shum vizitoni www.dritare.al

SHPALLJET TJERA