TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.10.2015, Në orën: 01:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 525 herë

Titulli : 30# Lokal me Qira në Ulpianë 150€

Çmimi : 150 €

Kategoria : Qera: Dyqane & Objekte Afariste

Madhësia : 15m2

Banjo: 1

Mobilimi : Jo

Përshkrimi : Lokali gjendet te YOU project me hapsirë 15m2 ka nje toalet dhe çmimi është 150€

SHPALLJET TJERA