TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.10.2015, Në orën: 01:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 575 herë

Titulli : BANESA NE ULPIANE 53 M2 TE FONTANA

Çmimi : 73,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 53m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : SHITET BANESA NE ULPIANE 53 M2 TE FONTANA
BANESA GJINDET NE KATIN PERDHES DHE POSEDON

1 DHOME DITE
1 KUZHINE
1 DHOME GJUMI
1 KORIDOR
1 BANJO044/ 300-072 ,
Viber +386(49)/139-136.
GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
AGJENSIONI DRENI PRISHTINE

SHPALLJET TJERA