TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.10.2015, Në orën: 01:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 833 herë

Titulli : Leshojme me qera banesen ekskluzive në Ulpian

Çmimi : 800 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 110m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Banesa ka dhome dite me kuzhine,dy dhoma gjumit, banjo,Wc, shpajz, dhe një teras të madhe,
Banesa është e mobiluar në mënyre moderne dhe e përshtatshme për banim.
Çmimi: 800 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI

SHPALLJET TJERA