TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.10.2015, Në orën: 01:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 560 herë

Titulli : Banes me qera ne L.spitalit afer eulexit 350euro

Çmimi : 350 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 84m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : banesa posedon:
1 sallon kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
1 koridor
banesa gjindet ne lagjen e spitalit te banesat e avni gjakoves afer eulexit dhe spitalit 350eruo i diskutushum

Gjindemi ne ULPIAN afer ambullantes
AGJENCIONI LIRZA JU MIRPRET.
044/374-331 049/545-181
selami.murturi@gmail.com

viber +386( 49) 545 181
viber +377(44) 374 3310

SHPALLJET TJERA