TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.10.2015, Në orën: 01:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1783 herë

Titulli : AUDI A6 2. 7 MODEL

Çmimi : 10,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes kerrin Audi A 6, model 2006, eshte me regjistrim 01 rks, regjistrimin e pare ne rks e ka te ber para pak kohe.
Kerri eshte me liber te servisit dhe ka kilometrat te gjitha te garantuar, dhe eshte ne gjendje shum te mir teknike, e po ashtut edhe nga jashte eshte shum i rujtur, pra nuk e ka as nje te vram, mbrenda eshte lekur, sistemin e muzikes e ka BOSSE, fellenet i ka prej modelit me te mira dhe te Ri te audis me goma te reja, te cilat i jane vendosur ne pranver (edhe Fellnet edhe Gomat i jane vendosur te Reja nga paketa), navigacion, etje...
tel:
045/ 49 622 330

SHPALLJET TJERA