TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.10.2015, Në orën: 01:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1303 herë

Titulli : shes pasatin Tdi 1.9 rks 1 vit ose ndrroj

Çmimi : 4,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 185,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes veturen pasat dizel Tdi 1.9 me i te kuqe
Vetura osht ne gjendje te mir dhe punon shum mir posedon klim tronik
Abs
Esp
Gjamat me rrym pasqyret me rrym
Senzor parkingu regjistrim 1. Vit
Tel 044878355 ose 049190030

SHPALLJET TJERA