TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.10.2015, Në orën: 01:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1166 herë

Titulli : Shes opel astren dizel 1.7 shum e mir rks

Çmimi : 320,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 185,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes opel astren dizel 1.7 ne gjendje te rregull
Vetura punon shum mir dhe osht shum e rujt
Si mbrenda ashtu dhe jasht
Vetura posedon klim tronik abs esp
Alo fellga shum te mira
Gjamat me rrym etj
Tel 044878355 ose 049190030

SHPALLJET TJERA