TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.10.2015, Në orën: 02:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1444 herë

Titulli : iPhone 6 32Gb Viber Facebook Skype

Çmimi : 120 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shes iPhone 6 - 32Giga i ri hala llastika I kah foto jan origjinal te telfonit ka adapterin kabllen per PC intrenet te shpejt
ka wifi dhe mund te instaloni facebook viber whatsapp instagram lojra etj esht 4gjih
Prodhim I katarit
per me shum info thirrni tel Ose ne viber+37745982465

SHPALLJET TJERA