TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.10.2015, Në orën: 04:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2492 herë

Titulli : GOLF 4 PACIFIC , I PA DOGANUAR

Çmimi : 4,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 189,000

Motori (kubik) : 19000

Viti : 2006

Përshkrimi

GOLF PACIFIC, 1,9 TDI (D dhe I TE KUQE) , I PA DOGANUAR , 2003 , KLIMATRONIK , 189 000 KM TE KALUARA ME LIBER SERVISI, AIR BAG , ABS , ESP , 4 XHAMAT ME RRYME , FELLNE EXTRA VW 17 ZOLL , 6 SHPEJTESI MANUAL , 2 QELESA ORIGJINAL , MBYLLJE QENDRORE NGA DISTANCA , MJAFTE I PASTER DHE I RUAJTUR , 4 DYER , NGJYRE E ZEZE METALIKE ..... ETJ

SHPALLJET TJERA