TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.10.2015, Në orën: 04:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1215 herë

Titulli : Golf 6 1.6 tdi ose nderrohet me vw tiguan

Çmimi : 12,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2010

Përshkrimi

Shitet ose nderrohet me Tiguan .
golf 6 1.6 tdi viti i prodhimit 10. 2010 model 2011.
bluemotion technologye.
ne gjendje shum te mire motorike pa asnje verejtje.
servise te kryera me rregull.
Shum ekonomik.
Shum i ruajtur si jasht ashtu edhe brenda.
gjama elektronik.
Dy qelsa.
Auto start/stop sistem
mbyllje qendrore.
Tempomat.
stopa te ngjyrosur.
rrota alumini te fabrikes me goma te reja.
regjistrim full kasko deri ne prill 2016.
radio touch screen usb dhe SD card port.
kamer mbrapa.

SHPALLJET TJERA