TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.10.2015, Në orën: 04:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2208 herë

Titulli : ESHTE SHITUR - Golf 6 i posa doganuar dhe regjistruar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 155,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

Vetura e ka prejardhjen nga Gjermanija, posedon:
- 2.0 TDI, 110 ps; Klima-tronik dy zonale; ABS; Airbags; ESP; Ulëset krem me nxemje; Tempomat; Senzorat para dhe mbrapa; Sistem Park-Asist që parkohet vet; Bord-computer; Televizor të madh me shanzher 6 CD, MP3, touch screen; Hallogenka; 4 xhamat me rrymë; 2 Qelësa; Bllokadë kundër vjedhjes; 155.000 KM të garantuara me libër servisi, mund të kontrollohet në çdo servis të autorizuar;

SHPALLJET TJERA