TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.10.2015, Në orën: 03:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1281 herë

Titulli : Golf 6 2.0 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Golf 2.0 tdi
TempomtKlime tronik dy zonale
Xenon-bi
XenonPark
senzora para mbrapa
Timon multifukcional
Touch screen navi dhe me 6 Cd
Senzor shiut
Retrovizorin me senzor
Drita te mjeglles
Pashqyret me ryp dhe palohen
Servis i krym per veq rrypir dhomzorr

SHPALLJET TJERA