TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.10.2015, Në orën: 03:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 843 herë

Titulli : Shtëpi 320m2 me qira në lagjen Qëndresa.

Çmimi : 1,150 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 320m2

Dhoma Gjumi : 6+

Banjo: 3

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shtëpi 320m2 me qira në lagjen Qëndresa.
Shtëpia gjendet afër BAU Market në lagjen Qëndresa dhe është mirë mobiluar.

Shtëpia ka gjithsej 4 kate dhe ka këtë renditje:
Podrumi:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo

Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Para dhomë
1. Kuzhinë
1. ËC
1. Terasë

Kati i II-të:
3. Dhoma gjumi
2. Banjo (një në dhomën e gjumit)
1. Garderobë

Kati i III-të:
1. Hapsirë rekreacioni 70m2

AgjencionipërPatundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ;049/596-777 edhenëviber
044/636-334 ;049/636-333 edhenëviber
e-mail: info@pro-rks.com
GjendemipërballSh.F. “MetoBajraktari”
Rr. JosipRela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate

SHPALLJET TJERA