TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.10.2015, Në orën: 23:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 850 herë

Titulli : Leshoj shtepin me qera

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Shtëpi

Përshkrimi : Leshoj shtepin me qera, shtepija ka 3 dhoma te mobiluara komplet me te gjitha, kuzhin, dhome gjumi, dhome dite, ka podrum, oborr, dhe vend parking
Rruga Shaip Spahiju, ka permendorja I. Rugova perball bustit Isa Kastrati
vetem familjar ose cift.
tel dhe viber: +38649 634 704

SHPALLJET TJERA