TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.10.2015, Në orën: 03:09 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1485 herë

Titulli : AUDI A3 2.0 TDI SLINE

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 225,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Auto Salloni Florenti
Shes Shitet
Audi A3
2.0 TDI
Manuel 6 - Shpejtesi
Klim-Tronic
Abs
Esp
Airbag
Ulese me Dirigjim
Ulese me Nxemje
Senzora Shiu
Tempomat
Board Computer
Cd-player
Navigacion
Day-Lights
Viti 2006
2 - qelsa
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 5
Ngjyra : Kuqe metalike
CCM : 1968
KW : 103
Km : 225.000
Vetura Eshte Vetem me RKS
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti - Vushtrri
Kontakti : 044 845 548 dhe Viber +377 44 845 548
Mund te Telefonini ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 21:00

SHPALLJET TJERA