TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.10.2015, Në orën: 03:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5805 herë

Titulli : VW Golf 4

Çmimi : 7,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Golf 4 TDI 2003 Posedon: Karrika Recaro te lekures me nxemje, bord kompjuter, DVD Pioneer usb aux sd card port, komplet muzika pioneer dhe Bose, kamer rikferci, senzora mrapa, fellne 17, me goma te reja, federa 40mm H&R, 4 xhama elektronik, branikat para mrapa dhe auspuhat e golf 2.8 V6 xenon dhe komplet seti i ndriqimit Led, drita mjegulle, xhama te zi, vetura posedon 192.000 km seti i rripit motorrit dhe pompa ujit me garancion deri ne 240.000 km, seti korp llamell druk llager zamajc i sapo ndruar se bashku me 4 diska dhe 4 gurtne filtera dhe ulje, plus shum paisje tjera shtesë pronari i pare ne Kosove.

SHPALLJET TJERA